Kafası Karışmış..

Sevgili okurlarım,

Gördüğünüz gibi beyinsel bir tıkanma yaşıyorum. Yazacak konu bulamıyorum. Tıkandım :hıı: Hangi konuda yazayım, ne yazayım karar veremiyorum.. Fikirlerinizi bekliyorum.. Beni hayata döndürün ve yandaki halimi sona erdirin..

NOT: Bu fikir için Ergun Dayıma çook teşekkür ediyorum :M

“Kafası Karışmış..” üzerine 10 yorum

 1. Bebişim aklına gelen ilk şeyi yaz, hani ben olsan dicem ki şu an seni çok fazla sıkıntıya sokan duygusal olayların olmadığından yazacak bir şey bulamıyosun ama önceden sen izlediğin filmler hakkında yazardın, gördüğün ilginçlikler hakkında yazardın, google’da en çok aranan şeyleri bilem yazardın!
  Senden en yakın zamanda neşeli, canlı, heyecanlı bir yazı beklioruz!!
  Muahh!!=)

  Cevapla
 2. yazacak şey bulamıyor olabilirsin ancak bak okurların hazır kıta bekliyor daha yazıyı yazdığını bana söylerken yorum yazan okurlar war kınıyorum kendilerini en sağlamından bir HIH Pamuk’a.. Sana gelince ne yazarsın bilmem ama millet pusuda haberin olsun :)

  Cevapla
 3. öyle iyi anlıyorum ki seni :]
  artık bende yazamadığımdan mütevellit, nette gördüğüm gariplikleri paylaşıyorum artık. tavsiye ederim. Ekşi sözlüğe entry girer misali kısa kısa yaz işte…

  Cevapla
 4. Sevgili Teknoloji İkizim
  İşte böyle…Ben buralardayım demen kafi bence.Konu başlığına gelince,fikirlerinizi bekliyorum diyorsun.
  Sen kek tarifi bile yazsan bence konu başlığını bulmuş olursun.Şahsım adına konunun ve başlığın önemi ikinci
  planda.Sitenin adresini unutmamış olman daha önemli Diğerleri sonradan da gelir.İlerleyen zamanlarda başlıklı konularda tekrar buluşmak üzere hepiniz kalın sağlıcakla…
  Biricik yeğeni olan Ergun DAYIN

  Cevapla
 5. @VT: Haklısın Veli, çok güzel bi yöntem bulmuşsun tebrik ediyorum =) Denicem bu dediklerini..
  Ergun Dayıcım, teknoloji ikizim, sitemin adresini hatırlamak için uğraştım biraz aslında :M Artık bu kadar ayrı kalmak istemiyorum sitemden. Artık kafama göre yazıcam bişeyler :)

  Cevapla

Yorum yapın