Tuuce-Pelin

Çarşamba günkü Ekonometri sınavına çalışmaya taa Cuma’dan başladım. Deli miyim ben? Belki evet, belki hayır. Sözde her gün çalışacaktım.. Dün bütün gün sokaktaydım zaten, ancak akşam bakabildim. Bugün de neredeyse öğlen kalktım ve Pazar kahvaltısıydı oydu buydu derken -“o” ve “bu” ne diye sormayın ben de bilmiyorum- bu saat oldu ve ben yeni yeni çalışmaya başlıyorum. Bir öğrenci çalışmamak için anca bu kadar kaçamak bulur! O kaçamaklardan bir tanesi de kendi siteme uğramaktı. Gireyim bakayım ne var ne yok dedim. Sonra Emre‘nin sayfasından bana bir link geldiğini gördüm. Orada da efeturk.net‘e bir link veriyordu bana benzeyen bir kız olduğunu söyleyerek :hıı: Bu sitedeki yorumlar da ayrı bir alemdi! Tabi ki ben Ekonometri’yi falan unuttum; zaten meyilliyim.. Hemen siteye girdim ve önce benzetemedim aslında. Sonra da aslında o fotoğrafımda pek olmasa bile normal halimizin benzediğini fark ettim. Daha daha sonra da benziyor mu benzemiyor mu çelişkide kaldım :|

N’olur siz söyleyin. Benziyor muyum benzemiyor muyum? (Evet, bütün sorunlar bitti, bu kaldı! Artık ne sınavların  önemi var, ne de yapmam gereken işlerin. Tek derdim, tek cevabını aradığım soru bu!)

Şimdi de Nil Karaibrahimgil’in Pelin adlı şarkısını dinleyesim geldi, Allah’ım sen aklımı koru! :Ç (“hangi aklını?!?” diye soranınız olursa yolarım! :oklava: )

Ayrıca Ramazan, helal olsun nasıl da bulmuşsun valla! :)

“Tuuce-Pelin” üzerine bir yorum

 1. 1) Sera’nın cümlelerini çalmayı bırakırsan sevinirim.
  2) Okumasam bu saate kadar çalışamadığını nasıl anlayabilirim, ve hangi aklının korunacağının sorulmasına sinir olacağını nasıl tahmin edebilirim?
  3) Söylemiiiycem benzeyip benzemediğini. Çatla.

  Cevapla
 2. Valla biz efeyle aynı anda dedik benziyo diye ama Fatih yok yahu benzemiyor dese de efe yazalım bunu dedi. :D Bu fotoda o kadar benzemediğini biliyorum ama diğer fotolarına ulaşmak ölümdü çünkü site yavaş açılıyodu :P

  Cevapla
 3. Demin annem yanıma geldi ve tesadüfen iki resmi yanyana gördü. Öyle bir “a-a bu kim?!?!” deyişi var ki, hani ne zaman çektirdin bu resmi der gibi. Sonra da “aaa valla ilk bakışta sen zannettim çok benziyo” dedi. Annem diyosa doğrudur :Ç

  Cevapla
 4. Tam da “Pek de benzemiyor aslında, sadece kafalarınızın eğimi aynı” gibi bir yorum yapacaktım ki annenin yaptığı yorumu okudum, artık benzemediğinizi düşünmüyorum, annen dediyse benziyorsunuzdur :D:D:D
  Ayrıca belki de asıl düşünmen gereken onun sana benzeyip benzemediğidir, senin ona değil :D:D

  Cevapla
 5. görür görmez ilk tepkim “benzemekten öteye geçmiş yahuu” oldu :) ben ” çok benziyo ” şeklinde oy kullanıyorum :P

  Cevapla
 6. Resim sana benziyo olabilir ama senin kadar güzel olamaz ve o pelinin senin yaptığın mimikleri ve senin o gülüşünü yapacağını hiç sanmıyorum cnm ve o pelin senin kadar dondurma yiyemez :)

  Cevapla
 7. @Doomsday:

  +1 reprep.

  :P

  Ama Pelin’in Tuğçe kadar dondurma yiyemeyeceği gerçek, çünkü dünya üzerinde Tuğçe kadar dondurma yiyebilecek başka hiç kimse yok… Pelin’e özgü bir şey değil.

  [sarcasm]Ayrıca, Tuğçe güler miydi? Hiç farketmemişim.[/sarcasm]

  Cevapla
 8. Bundan sonra sana arada 115 Pelin diyebilirim kanımca. Bunu daha önce okusaydım salı günü de derdim, fakat kaçırdım şansımı. Artık bir dahaki karşılaşmaya (ki o da bir kaç ay alır herhalde :S )

  Cevapla
 9. Tuğçe sen sadakimisin soldakimi? :P Bak şimdi soldaki sağdakine pek benzemiyor ama sağdaki soldakine çok benziyor :D

  Cevapla

Yorum yapın