Kilomu Nasıl Anlıyorum?

    Evden çıkarayak bir tespitimi yazayım istedim:

    Kilo verip aldığımı her normal bireyin yaptığı gibi tartıya çıkıp tartılmak yerine başka türlü anlıyorum. Sokaktayken pantolonumun cebindeki iPod’umu dinlerken şarkılar kendiliğinden atlıyorsa veya şarkıların kendiliğinden sesi kısılıyorsa anlıyorum ki kilo almışım. Ama ne kadar hareket edersem edeyim ben bir düğmesine basmadıkça iPod’da herhangi bir değişiklik olmuyorsa anlıyorum ki kilo vermişim.

    Şu saatten itibaren hakkımda ne düşünürsünüz bilmiyorum; ama en azından dürüst olduğumu hesaba katarak değerlendirin beni nooolurr..

“Kilomu Nasıl Anlıyorum?” üzerine 16 yorum

 1. Kilo verip vermediğini beni arayarak da öğrenebilirsin, görmesem de hissediyor muyum neyim? :D
  Alo Kilo Hattı :D

  Cevapla
 2. @ÇAĞRI: Çok merak ettim olmaz söylemen lazım :) Bekliyoruz..
  @CEM: Tuş kilidinin olduğunu ben de biliyorum tabi ki; ama onu kullanırsam kilo verip vermediğimi nasıl anlıcam :Ç
  @BIGADICMANIA: Her zaman :parlak:
  @EFETURK: Ben kemer kullanmadıım için o yöntemi tercih etmiyorum :Äž Hem belki de kilo almıyosundur da ondan anlamıyosundur? :Äž
  @AKIN: Evet bak o da doğru :Ç Bilimsel olarak kanıtlanmış bir şey varsa o da şudur ki ben kilo aldığımda sen veriyorsun; sen kilo aldığında ise ben veriyorum. Bu demek oluyor ki sen bu aralar yuvarlanma yönünde ufak adımlar atmaya başlamışsındır. Lâkin ben 1 kilo daha vermişim :parlak:

  Cevapla
 3. bence yanlış, benim pantolonların yıkandıktan sonra daralıyor, onları açmak için günün 4-5 saatini harcıyorum :)

  dikkat et :D

  Cevapla
 4. (: ilginç bir yöntem…

  ben de en son ne zaman tarıldığımı hatırlamıyorum ama anlamak için değişik yöntemlerim yok. çevreden genelde zayıflamışsın gibi tepki gelince yiyorum yiyorum yine zayıfım :D
  inş. kilo problemleri ile hayatım boyunca karşılaşmam…

  nispet yapar gibi oldu böyle de neyse…

  Cevapla
 5. Sen neyine bağlıcan efe s-shirti :D
  Tuuce bence kilo ile alakalı değil kibim o. Son zamanlarda gördüğüm 8 kızın 9 kök 2 tanesi hep daracık pantolon giyiyor.Doğal olarak zaten hep bir sıkışıklık söz konusu.Yukarda bir arkadaşımızın bahsinde geçtiği gibi yıkandığında da biraz daralma büzülme kasılma filan oluyor tabi pantolonda.Bundan dolayı kas hareketlerinden dolayı iPod cihazının düğmeleri o kaslar ile temas ettiğinden olabiliyor olabilir.

  Diyeceğim şudur: Teraziden şaşmayın :D

  Cevapla

Yorum yapın