Tuuce’nin Cinayet Geceleri..

İş çıkışı bir arkadaşımla buluşup kumpir yedikten sonra eritmek(!) için eve kadar yürüdüm. Kulağımda kulaklık, yürüyüş şarkıları dinlerken birden canım yine film seyretmek istedi. O an, yolun ortasında film versen oturup orada seyrederdim, o derece. Nedir bana böyle birdenbire gelen film dalgası anlamıyorum. Aslında sebep olan kişi kendini biliyor da neyyyysseee.. :) E son 1 haftadan beri o kadar çok filmden konuştuk ki olacağı buydu!

Eve gelince önce çayımı içtim huzura kavuştum. Sonra da Şebelemettin’ime. Açtım Şebelemettin’i, taktım filmi ve başladım seyretmeye. Neden bu kadar çok cinayet filmini sanki bütün günler torbaya girmiş gibi ard arda seyrediyorum anlamıyorum. Kaç günden beri içim dışım cinayet oldu 8-) Demincik bitti film ve yine büyülendim. Hangi film olduğunu sonra anlatırım size ama asıl sorum şu:

Madem bu senaryoyu yazanlar insanı hayran bırakacak kadar etkili cinayetler düşünüyorlar, neden kendileri bu planı kendilerine saklayıp birer katil olmuyorlar? Yoksa hayatta öldürecek kimseleri yok mu? *-)

Filmden sonra hemen uyuma ve rüya görme deneyimlerim devam ediyor. Ben hemen uyuyacağım şimdi. Bakalım bu gece kimleri öldüreceğim veya kim beni öldürecek :Ç Aksiyonlu bir gece daha beni bekliyor.. :parlak:

“Tuuce’nin Cinayet Geceleri..” üzerine 13 yorum

 1. Katil olmadıklarını nereden biliyorsun?? Belki o kadar kusursuz planlar yapıyorlar ki kimse anlamadan bir mahalle dolusu insanı öldürebiliyorlar?? :D :D

  Cevapla
 2. hıııı Azmettiricilikten attırırım seni içeri haaa …Kitleleri teşfik etme bakim kasaplığa….
  Sonra okuyucularına günlüğünü posta ile yollarsın hıııııı…Benide abone etmeyi unutmaaa…

  Cevapla
 3. Valla aceleden okumadım yazıyı ama senin bu yemek yeme derdin baya bi kafama takıldı. Yakında şişip gidecen sen demedi deme :D Selülit,basen erit karındaki yağları aldır diye ömrün çürüyüp gidecek be abam :( :D

  Cevapla
 4. Sanırım korkulan -veya umutla beklenen- oldu ve Tığç şu anda hapishanede (Allah korusun) malum şahıstan aerobik dersleri alıyor :D :D :D

  Cevapla
 5. @SERA G.: Valla dengeleyin beni yaaa..
  @BIGADICMANIA: Bildiğim kadarıyla değilim ama belki de öyleyimdir ^o) :Äž
  @AKIN: Bu aklıma gelmemişti bak, olabilir tabi mümkündür :) Ayrıca aerobik dersleri aldıımı kim söyledi çabuk konuş!
  @VEHBI: Senin minibüs hikayelerin kadar olmasa da alemiz işte kendi çapımızda :Äž
  @MEGU: Aaaa özlemişim o şarkıyı yorumunu okuyunca hemencik dinledim :)
  @CEM: :Ç Bu güzeldi :Ç
  @MURAT: Hadi beni attırdın diyelim, hapisteki bi yazara abone olmayı düşünüyosan bence kendini de sorgulamalısın :Ç
  @EDA SUNER: Ne demek, blog aleminde böyle başarılı bayanların olması asıl beni mutlu ediyor :)
  @EMRE: Aceleden niye okuyamadın ki? Neden acele ettin anlamadım :Ç Yavaş yavaş okusaydın işte atlı mı kovarlıyo yahu :Äž Ayrıca, yemek konusunu hiç sorma. Yiyip yiyip kilo almamamı gençliğime veriyorum, yaşlanınca napıcam ben :ühüh:
  @EFETURK: Filmi anlatıcam beni bekleyin..
  @EGE: Bu da farklı bi bakış açısı tabi.. :)

  Cevapla

Yorum yapın