It’s Over Now

Veeeeee.. Bugün stajım bittiii!! “O ne ya? Pazartesi de staj mı biter?” :hıı: diyenlere, evet biter! Ben bitiririm :Äž

Üzerimden büyük bir yük kalktı. Artık sabahlara kadar MSN’de çene çalabilir, geceleri rahat rahat korku filmi seyredebilir, gündüzleri tabanlarım patlayana kadar gezebilir, bol bol kitap ve birikmiş aylık (!) dergilerimi okuyabilir, Sims ve Underground’un cılkını çıkarabilirim! <:o) Ayrıca en yaratıcı saçmalamalarıma ve başınızın etini yemelere başlayacağım ki bu sizin için ne kadar iyi olur bilemiyorum :)

Özellikle “Akıl Oyunları” ve “Karala!” dergisinin içine dalmak için sabırsızlanıyorum. Kabalcı’ya gidip de onları alamadan çıkamadım. Mutlaka siz de alın. Tabi kafayı yemek istiyorsanız! Lâkin ben, geçen akşam anlayacağım diye kendimi paraladım. Anladım mı? Eee, neyse canım bu hiç de önemli değil. Hem kafam yerinde olmadığı için de anlayamamış olabilirim. Artık kafam yerinde. Stajla birlikte sarsık Tuğçe de bitti gitti.

Haa, “bitti” demişken, buyrun buradan dinleyin. Herkese hediye ediyorum, süper şarkı! Bir de artık klişeleşen telefon fırlatma sahnesi olmasaydı tam süper olacaktı da.. :^)

“It’s Over Now” üzerine 4 yorum

  1. Ben stajı bitirdiğimde ( Lise Satajı 9 ay git git bitmez ) bi paket pro almıştım bütün gün içmiştim. Özellikle de tekini usta öğreticinin yanında bitirmiştim. Şöyle eve geldim bacaklarımı uzattım ve mutluluğun tadına sonuna kadar vardım. :)

    Cevapla

Yorum yapın