Yeteerrrr!! Hrrrr!!!

Sinirli bir giriş yaptım; çünkü sinirliyim. Daha önce yazdığım, buradan ulaşabileceğiniz yazımdaki olaya benzer bir olay yüzünden.. Bugün periyodik haftasonu alışverişini yaparken bulunduğum süpermarkette bir yoğurt tanıtımının olduğunu gördüm. İçim’in yeni çıkardığı meyveli yoğurt. Şeftalilisi ve muzlusu var şimdilik. Ben bir meyveli yoğurt hastası olaraktan hemen tattım tabi. Görevli kız da markayı övdü de övdü doğal olarak ve sonunda “özellikle sizin gibi gelişme çağında olanlar için çok faydalı” diye bir cümle sarf etti kal: Nefis şeftali aromasının verdiği keyifle belli belirsiz bir gülümsemeyle aralanan dudaklarım bu cümleden sonra dişlerim tarafından ısırıldı ve böylece kıza saldırma isteğimin bir nebze önüne geçildi. “Sizce kaç yaşındayım?” diye sordum ve kız: “15-16” demesin mi! :oklava: Sanırım bu neden ortaokul çağındaki çocukların sokakta bana baktıklarını açıklıyor.. :^)

“Yeteerrrr!! Hrrrr!!!” üzerine bir yorum

 1. Büyümüş de küçülmüş.. :P

  O gün aynalarda kendini göremedin ya, o çok komikti. :D “E ben görüyorum, sen nası göremiyorsun… Aaa, senin oradan görünmüyormuş hakkaten, aslında yukarıdan çok rahat..”

  :P

  Cevapla
 2. Valla sormadım ama 20-30 arası bişeydi. 25 olabilir. Ayrıca güzel bi soru sormuşsun bu da önemli tabi benim yaşımı tahmin etmesinde :)

  Cevapla
 3. ya aynı dertten ben de muzdarim tuuçe nedir bizim bu çektiğimiz bu yaş mevzuundan yahu :( küçükken hep büyük gösteriyorsun derlerdi sevinirdim :) ama şimdi tam tersine döndü nese artık evek hakkaten geleceğe yatırım bunlar :D

  Cevapla
 4. Sakal bıyık bırak seni yaşlı gösterir …. Diyecektim ama.. Sonradan aklıma geldi de….
  Yakışmaz ki sana :D :D :D

  Cevapla

Yorum yapın