Sersemlik Hâli..

     Gördüğünüz gibi 3 günden beri yazı yazamıyorum. Yazamıyorum diyorum; çünkü Çarşamba günkü sersemlikten sonra kendime anca anca gelebildim. Ne mi vardı Çarşamba günü?

     Müthiş bir rüzgâr.. Ama gerçekten seni alıp götürecek cinsten. Sadece Şile mi öyleydi yoksa İstanbul da aynı dertten mustarip miydi bilemiyorum. Yurt binasından derslik binasına iki kere gidip gelmek zorundaydım; çünkü ders saatlerimde aralıklar vardı. Aslında neden yürüdüğüme bir anlam veremiyorum. Yurt binasının önünde dursam ve kendimi rüzgâra bıraksam o beni derslik binasına götürürdü :Ç Ama itiraf etmeliyim ki uçacağım diye çok korktum :ühüh: Bunu anneme söylediğimde ise yine uslu duramadı ve gülerek şöyle dedi:

     “Aman Tuğçe cebine birkaç taş koy bari” :Ç

“Sersemlik Hâli..” üzerine bir yorum

 1. annenin taş fikri gerçekten güselmiş…bu rüsgar olayı kötü oluyo yaw inanırmıısn benm gibi güçlü kuvvetli kaslı bir kız bile rüzgarda dngeyi kaybediyo..hatta örümcek adam bile sendeliyo beaa…ona göre ayağını denk al güselim:)

  Cevapla
 2. Ben sana “Aman Tuğçe cebine birkaç taş koy bari” demedim.
  “Ceplerini taşla DOLDUR” dedim. Birkaç taş seni kurtarır mı sanıyorsun? :Ç

  Cevapla
 3. @CEM: Ben göbeğimle mutlu mesut yaşıyorum. Ayrıca bana da kabullendirdin birden ama ne göbeği anlamadım bende göbek yok ki??
  @SERA G.: Valla ben AMF’ye kadar gidemedim. Vücudum dayanmadı :Äž
  @UNFORGIVEN: Eh, koskoca örümcek adam bile sendeliyosa ben şu taş işini bidaha düşüniym 8-) :)
  @SUHEYLA: İstersen ağır demir parçası filan koyiym annecik böylece o kadar taş derdinden kurtulmuş oluruz :)
  @AKıN: Aslında ceplerime mıknatıs koydum ve yollara da mıknatıstan oluşan raylar yaptırdım. Böylece uçma tehlikesi olmadan ve cebimi taşla doldurmadan sağ salim gidip gelebildim. Magnetik alandan ancak böyle yararlanılabilirdi :Ç

  Cevapla
 4. Tabii yaaa.. Nasıl düşünemedim bunuuu!!! (ki Tuğçe bile düşündükten sonra en iyisi ben bu konuyu kapatayım :D )

  Cevapla

Yorum yapın