Tam Bir Şaheser

bagiran-cocuk.jpg

     Şimdi bu resim de ne böyle diyeceksiniz. Söyleyeyim. Mahalle sakinlerimizin çocuklarından biri. Ama kendisi bir mahalle sakini olmasına rağmen pek de sakin olduğu söylenemez. Neden mi?

     Dün sabah bir yere gittim ve eve gelirken mahallenin tepesinde bu çocuğu gördüm. “Beşiktaş hölölöööyyy” vs diye bas bas bağırıyordu. Üstelik tek başına, yanında hiçbir arkadaşı yok. Ve amaçsız amaçsız bağırıyor . Ne dediği de tam olarak anlaşılmıyor ve elini kolunu kaldırıp bir de tezahürat yapıyor. Mahallenin horozu gibi yani sabah sabah :Ç Çocuktur dedim, yapar dedim, yorulur bırakır dedim ve kendimi evimin kollarına bıraktım. Sonracığıma, öğlen de bir yere gittik annemle. Gelirken mahalleye girmemle gülme krizine girmem bir oldu. Çocuk hala ellerini kollarını sallayıp bir şeyler söyleyip bağırıyordu. Annem de kendini tutamadı tabi :) Bu resmi çekmek için ise ayrı bi çaba sarf etmek zorunda kaldım. Camdan çektim ama görünmemek zorundayım diye sadece telefonu tuttum kendim camın içerisinde kaldım. Fotoğrafçılık sanatı da bu olsa gerek :Äž Ama böyle bir şaheser olur da ben fotoğrafını çekmez miyim!

“Tam Bir Şaheser” üzerine bir yorum

 1. Yani çocuğun öyle bir bağırması vardı ki sanki o an stadyumda ve maçın en hareketli zamanı. Ve takımı gol atmış, ama çocuk tek başına. İnanılacak gibi değil :Ç

  Cevapla
 2. Sağlık ekiplerine adresi verdim en kısa zamanda olay yerine intikal ediyorlar! :D
  Keşke o gençlik enerjisini daha faydalı alanlara harcasa desem çok mu “nasihat dede” olurum? :D

  Cevapla
 3. canım tugcecımm
  senın yazılarını canım sıkkın oldugunda veya bakalım bu gun ne yazmıss dıye zaman buldugumda okumaya calısıyorum. bu zaman kadar belkı bırseyler yazmamıstımm ama ınan cok begenıyorum. farklı duygular hıssettırıyorsun bazen guluyorum bazen duygulanıyorumm.hep devam et tamam mı buna ıhtıyacımızz varr

  Cevapla
 4. Akın çok sağol sağlık ekipleri gelip çocuğu götürdü :Ç
  Bahar ne güzel yazmışsın öyle sen böyle deyince daha bi heves geldi bak şimdi dünkü senin gelemediğin spor maceramızı yazayım barik :) Okumaya devam et Freshman arkadaşım benim :)

  Cevapla
 5. seviyoruz! tapiyoruz! askimizindan kahrolduk biz geberiyoruuz!

  oleey oleeey! :)

  delirdik uleaan! :)

  helal olsun kardesime. adresi verebilir misiniz? guzel bir forma atki ne bulursam hediye edecegim geldi Kartal’ima..

  Cevapla
 6. seviyoruz deli gibiii
  yok bu sevdanın tarifi
  sen bu gönülllerin tek sahibi
  kartaaaaallllll
  sen anlayamasssın o çocugun yaşadığı aşkı onun içinde zaten bir anlam verememişsinnn bu da gayet normal
  hani diyoruz ya o tezahuratta yok bu sevdanın tarifi diyeee işte o aşkı yaşamayan anlayamaz
  helal olsun genç kartal kardeşimeee inanmış ve deli gibi seviyorr BeşiktAŞK ı yaşıyor helal olsun

  Cevapla

Yorum yapın