Hakkımda Bilmediğiniz 5 Şey

     Blog sahipleri arasında pas atma faaliyetleri son hızla sürüyor. iyiinsan (Cem) bana ve Sera‘ya pas attı ve Sera’dan sonra ben de görevimi yerine getirip hakkımda bilmediğiniz 5 şeyi yazıyorum:

     1) Bazen aynanın karşısına geçip tiyatrocuymuşum gibi mimik çalışması yaparım. Yüzümü şekilden şekle sokar, en acayip mimiklerimi sergilerim. Bunu gittiğimiz bir yerin tuvaletinde yaparken aniden içeri bir bayanın girmesiyle şok olması bir olmuştur ve başını “deli bu deli yazık bu yaşta” anlamında hafifçe sağa çevirmiştir.

     2) Ojem kurumadığı zaman saç kurutma makinesiyle kuruturum.

     3) Otobüste önüme uzun ve daha kötüsü hem uzun hem kıvırcık saçlı biri oturursa onun saçlarını çekesim gelir. O kadar ki elimle savaşmak zorunda kalırım.

     4) Garbage’ın “Only Happy When It Rains” şarkısının “… Why it feels so good to feel so sad” sözlerindeki gibi bazen üzülmek garip bir şekilde iyi gelir, hüzünlü olmak hoşuma gider.

     5) Sınav sırasında bazen öylece kalıveririm. Soruların cevaplarını bilmediğimden veya daldığımdan değil, sadece öylece bir yere bakakalırım ve bunu isteyerek yaparım. Zamanın geçtiğini bilirim, o zamanda bir kaç soru daha çözmüş olabileceğimi bilirim ama buna engel olamam. Ne zaman geri geleceğim ise benim insiyatifime kalmıştır.

     Bunları okuduktan sonra benimle ilişkileriniz eskisi gibi olmayabilir ama ben herşeyi göze aldım :Äž Ayrıyetten ben de bu görevi MaNYaK arkadaşımıza devrediyorum; kendileri bugünlerde üşengeç biraz. Vesile olur tekrar yazmak konusunda belki.. :)

“Hakkımda Bilmediğiniz 5 Şey” üzerine bir yorum

 1. Ben aslında kimseye pas atmayacaktım ama MaNYaK arkadaşımızı harekete geçirmek gerek diyerekten ona attım. Yoksa Nazlı da var tabii ki. Buradan Nazlı’ya sesleniyoruz o zaman. Nazlıııı! Top sende :)

  Cevapla
 2. Senin şu 5. madde tehlikeli birşey ama bence. Misal bana da ÖSS’de oldu öyle, kal geldi :D Oturdum 5 dakikaya yakın sınav sistemi, insanların komik görünüş ve hareketleri hakkında biraz felsefe yaptım, ama eğer devam edersem bir bütün sene boş boş düşünebileceğim aklıma geldi ve kalmayı sınav sonrasına erteledim :D
  Sonuç belli :D

  Cevapla
 3. İlk yazılan, Garbage’ın Only Happy When It Rains, Tuğçe’nin de yazdığı gibi…

  İkincisi Remy Zero’nun Life In Rain şarkısı…

  Ve ben iki şarkının da adında “Rain” geçtiğini yeni farkediyorum. :)

  Cevapla

Yorum yapın