iPuç

     Biraz önce Perşembe günü üzerinde sunum yapacağım “bilim & teknoloji ve gelecek” konusuyla ilgili internetten bir şeyler araştırayım dedim. Tahmin edeceğiniz üzere iPod, iMac, iPhone vb “i” ler çıktı karşıma. Okudum, okudum..

     Tamam, bu i ve türevleri dört bir yanımızı sarmış olabilir ama “Cep telefonlarının kablosuz internet teknolojisiyle donanması ücretsiz konuşmanın ipuçlarını fısıldıyor.” cümlesini okurken ipuçlarını kelimesini “aypuçlarını” şeklinde okuyacak ve “Allah Allah ipuç ne yahu yeni bişey mi çıkarmışlar yine” dedirtecek kadar mııııı?!?!?! :Ç

“iPuç” üzerine 6 yorum

 1. Hoşgördüm mü görmedim mi tartışılır :Ç Sorucam sana bunun hesabını da bakalım nası! İvit, görev dağılımını yapalım da şu sunumu bitirelim bir an önce baksana başıma neler açtı iPuç’lar filan :Ç

  Cevapla
 2. Eheheheh Apple çılgınlığı :D:D:D:D
  Bundan 3 sene önce arabada İngilizce ile bir şeyler tartışıyorduk, aynı zamanda yol bulmaya çalışıyoruz, annemin elinde kağıt var.

  Babam: Nereden gidiyoruz şimdi?
  Annem: Şimdi şeyden sapıyoruz….. gangırın tabelasının yanından. Neresi bu gangırın biliyor musun?

  Gangırın= Gungoren= Güngören

  Cevapla
 3. Ya süpermiş valla :Ç Bak aklıma getirdin..
  Yağmurlu bir kış günü.. Bir arkadaşımla Burger King’e girdik ve hamburger zart zurt söyleyip çıktık yukarda bi güzel yedik. Ama kesmedi tatlı da alalım dedik :Ç Bilmemneli Sufle diye bişey dikkatimi çekti. Adama şöyle dedim:
  “bana bi tane safıl” :Ç
  adam da
  “sufle mi yani” dedi.
  Ben “eee–ee–eeeveett sanırsam” dedim ve gömüldüm resmen :Ç

  Cevapla
 4. Abooow Tuuce, senin acilen tedavi edilmen gerek…
  not: bi ara Hacettepe hazırlıkta okuyan arkadaşlar da canpare’ye kenpêyır diyorlardı, :D ama tedavi edildiler…

  Cevapla
 5. Heheheeee,bizim evde Sibel Can’a Saybıl Ken,Hilal Cebeci’ye de Haylıl Sibisay denir.Cenk ve Erdem’den kalma hoş bir muhabbettir bize:)

  Cevapla

Yorum yapın