The truth is..

Geçenlerde internette gezinirken best kept secret diye bi grubun söylediği bir şarkının sözleri çok dikkatimi çekti. İsmi “the truth is” olan bu şarkının nakaratı şöyle:

The truth is, the truth hurts.

I just lie to save you from the pain.

(Gerçek şu ki, gerçek acıtır.

Seni acıdan kurtarmak için yalan söylüyorum.)

. kal: Yani her yalana karşı gösterilen gayet enteresan, egzantirik, mükemmel denilecek mazeretler duydum da bu kadarını duymamıştım doğrusu. Halbuki yalan söylemesinin tek nedeni aslında kızı üzmemek ve üzmemekle kalmayıp acıdan kurtarmak! Ahh şu erkeklerin kıymetini bilmeyiz bir de kızlar! :oklava: Ayrıca yaşadınız erkekler, artık sevgililerinize yalan söylemek için harika bir özrünüz var :Ç (Biz kızlar altta kalır mıyız? Hayırrr.. Karşılıksız kalacak sanmayın :Äž )

“The truth is..” üzerine 9 yorum

 1. Ay Tığç,ne ara yazdın bu yazıyı???:)Halbukim daha yeni kontrol ettiydim siteni…
  Yazıya gelince.Yalandan nefret etmem,bence yalan gereklidir hatta…Ama gerçek acıtıyor diye yalan söylemem,söylettirmem:)Mümkün mertebe dürüst olmaktan ve insanların da bana karşı dürüst olmasından yanayım.

  Cevapla
 2. Ben böyle kaşla göz arasında yazarım işte yaaa :Äž Tabi ki bazı durumlarda gerekli olmuyor değil kerata ama dediğin gibi böyle bi mazeretle de karşıma gelmesin yalan söyleyen kişi :)

  Cevapla
 3. ya ben yalandan nefret ederim, tabi bu hiç sölemediim anlamına gelmiyor ama.bunlar heralde yalanla ilgili söylenecek en güsel cümleler…ya da ben şarkı sözü oldukları için kaptırıorum kendimi off off zaten bende bu aralar hep bişeylere kapılma hali bakalım sonumuz nolcak hatta allah sonumuzu hayırlara çıkarsın :Ç

  Cevapla
 4. ya çok karışasım geldi ama hadi sana bi kıyak yapiim cemko ne de olsa onca sömesterlık hukukumuz var kuzum az basımızı çalmadın :)

  Cevapla
 5. Pamuk karışsa da karışmasa da benim de kulağım var heralde ve şu anda gönderdiğin şarkıyı dinliyorum ve bu satırları duyuyorum :) Poets&Pornstars’tan “man of a thousand faces” ve benim hayran olduğum şarkı kendisi..

  Cevapla
 6. Neee?! Senin kulağın mı var? Hiç görmedim! :O
  :P

  O zaman devam edelim:

  The man of a thousand faces
  When you look into the mirror tonight
  Will you see your own reflection?
  Or be looking at your thousand lies?

  Grup gerçekten süper ama, anında hayran çekebiliyor kendisine… (Benim bulduğum gruplardan biri bir de, belki ondan olabilir… :P )

  Cevapla

Yorum yapın