Mazeretim Vaaaaaaar Asabiyim Ben

Sabah 9’da ilk ders(İstatistik)e gir; önce hocayı, sonra konuyu anlamaya çalış ve konuyu anlarken sakın ola uyuma (dün geç yattın ya :oklava: ). O bitince taaaa yukarıdaki binaya koş, merdivenleri çık ve Hukuk dersine gir; damarların patlayıncaya kadar not al, sonra Finansal Muhasebe dersine gir ve sürekli birileri ortaklık kursun sonra şirketleri batsın sen de o şirketi kurtarmaya çalış, borçları kimin ödemesi gerektiğini tartış :@ ,ordan çık hadii bu sefer aşağıki binaya tekrar merdivenleri in, koştur ve İstatistik dersine gir, derse odaklan, yorgunluğunu takma bile! Sonra tekrar yukarı binadaki Finansal Muhasebe dersine git. Sonra dayanamayıp yolda öl!

Son cümle hariç hepsini her Salı yaşıyorum :ühüh: Fiziksel olarak ölmek değil de ruhum ölüyor azizim! Yahu nedir bir oraya bir buraya şu dersleri ard arda yapsalar da biz de bir o bina bir bu bina koşturup durmasak? Tamam, “elimizden bir şey gelmiyor” dediğinizi duyar gibiyim. Demediniz mi? :hıı: O zaman gaipten sesler duyuyorum, yorgunluktan olsa gerek..

Yorgunluk demişken, demin böyle bir günün ardından odama geldim ve uyuyayım biraz dedim. Yorgun ve uykusuzum ya hemen uyurum sandım. Ama çok yanıldım, çok aldandım; lâkin bin bir tane alakalı alakasız düşünce bırakmadı peşimi. Bir insanın aklına ancak bu kadar düşünce gelebilir uyumaya çalışırken. 5 yaşındayken yaz tatilinde kaybolduğum, ortaokuldaki arkadaşlarımı şemsiyemle korkutmam (o nasıl oluyor demeyin bir gün gösteririm nasıl olduğunu pişman olursunuz :Äž ), ilkokul 1. sınıf öğretmenimizin sınıfa geç kaldığımız için elimize cetvelle vurması, yine 1. sınıftayken sürekli didiştiğim Mert adındaki arkadaşımın saçlarını çekmem, onun da benim burnumu kanatması :Ç , Türkan Şoray’ın bir filminde “oooo, ne güzel çakmak” deyip öylece gülerek kalması, karamelli Café Crown, lisede tonlarca Brovni yiyip kilo almayışımdan dolayı milleti sinir etmem, otobüsleri saniye farkıyla kaçırdığım bütün anlar.. Allah’ım daha neler neler.. kal: Hepsini yazarsam biliyorum benden uzaklaşırsınız ve yapayalnız kalırım :Ç Yani bütün bunları düşünmemin ne yeri ne de zamanıydı; oysa ki odama gelirken ne hayaller kurmuştum, mışıl mışıl uyuyacak güzel güzel rüyâlar görecek, hayallerimin prensine kavuşacaktım :ühüh: Ama zalim felek hayallerimde bile beyaz atlı prensime kavuşmama engel oldu. Aslında engel olan zalim felek değildi, bütün suça ona yüklememek lazım tabi..

Sonuç olarak şimdi hem yorgun, hem bitkin hem de UYKUSUZ bir kızım :ühüü: Bugün bana yaklaşmayın asabiyimmmm 8o| Hem fazla söze ne hacet, şimdi yazımı bitirip sizi ruh hâlimi en iyi ifade eden ifadeyle baş başa bırakıyorum:

bb.JPG

 

“Mazeretim Vaaaaaaar Asabiyim Ben” üzerine 6 yorum

 1. Beyaz atlı prens demişken…

  T-shirt’ün ne derse desin, bir prenses değilsin. Eğer gerçekten prenses olduğuna inanıyorsan bir striptizcinin vücuduna, bir meleğin yüzüne ve bir azizin huylarına sahip olmalısın. Ona rağmen, bir prensesle sadece Beyaz Atlı Prens evlenebilir ve Beyaz Atlı Prens eşcinseldir.

  Fakat umarım bu aramayı bırakmana engel olmaz. :D

  Cevapla
 2. Kıyamam ben sana, koş eve gel, ben seni dinlendirmesini, uyutmasını bilirim. Kafandaki düşünceleri anında dağıtırım. Hadi bekliyorum bitanem….

  Cevapla
 3. @Cem: ARHADAŞIM REHLAM YAPMAYALIM LÜTFEĞN!!! :P

  O zaman şöyle yapıyoruz: Yeni bir hareket başlatıp, haftalardır kişisel iletim olan “Bu okul işi beni ruhen yoruyor azizim” cümlesini T-shirtlere basıp okulda göğsümüzü gere gere dolaşıyoruz. Nasıl ama, güzel olmaz mı? ;)

  Cevapla
 4. Aa, Sera, ne reklamı yapıyoruz ki? Okuyan başka bir şey sanacak! :D

  Bu arada, kendime mavi, Tuğçe’ye pembe “iBlog” tişörtü ile yine kendime “I had an iPod even before you knew what one was.” yaptırmayı planlıyordum, ama senin fikrini kesinlikle daha çok tuttum! Bir de arkasına “School causes brain damage!” eklersek insanlar üstümüzden bile söküp alabilir!

  Cevapla
 5. EVEEETT İŞTE BU YÜRÜ BE SERA! Hemen yapmamız lazım bu işi çok heveslendim :Ç Ama İngilizce değil Türkçe yazalım nedir bu yabancıcılık cık cık cık! Ayrıca ben de mavi istiyorum pembe bizi bozar :Äž

  Cevapla
 6. Sen bizim senaryo konusunda da hevelenmiştin… Sonra başıma Türkan Şoray kesildin! :D
  Şaka bir yana, yaptırabiliriz yani… Parasıyla değil mi kardeşim! İki Magnum yemezsin, olur biter! :P

  Cevapla

Yorum yapın