HHAaappPppŞŞUuuueueuguhuhguehu!!!

Her şey iki gün önce başladı. Önce hafiften bir yorgunluk hissi, sonra boğazımda beliren bir yanma ve kaşıntı. Adeta boğazımın içinden biri beni gıdıklıyor.. Ama kim böyle manyakça bir şey yapar ki :P Neyse, devam edeyim. Sonra ise hafiften öksürük ve ağır bir yorgunluk hissi. Bugün ise yatakla bütünleşmiş bir haldeyim; aramızda duygusal bir bağ oluştu. Öyle ki bu yazıyı bile yataktayken yazıyorum.

Kolay kolay hasta olmam, ama oldum mu da maalesef ağır olurum. En kötüsü de öksürükten uyuyamadığım geceler, sokaktayken uygunsuz yerlerde birdenbire boğazımın kaşınması ve öksürükten konuşamamam (ta ki su içinceye kadar), travesti gibi çıkan sesim. Hele bu ses ve geçmek bilmeyen öksürük beni öldürüyor. Lisedeki Kimya hocamız sesimi duyunca (suratımı fazla görememişti) “kimsin sen? çabuk kendi sınıfına git” demiş, Matematik hocamız ise benim öksürüğümden ders işleyemez duruma geldiği için dışarı çıkıp su içmeme, hava almama izin vermişti :Ç Çıkarken bazı arkadaşların sesimi taklit etmesi üzerine kendimi tutamayıp gülmem ise daha feci bir sesin çıkmasına sebep olmuştur. O günden sonra adeta beni o gülmemle çağıranlar bile olmuştur. Dua ediyorum ki okul zamanında olmadım hasta. Yoksa bu kadar alayı kaldıramam bu yaştan sonra :P

Sayemde bütün sınıf eğleniyordu da hadi neyse :) En çok koyan da ne biliyor musunuz? Biraz düşünseniz bulursunuz da hadi ben söyleyeyim yine. DONDURMA YİYEMEMEKK!!!

“HHAaappPppŞŞUuuueueuguhuhguehu!!!” üzerine 7 yorum

 1. geçmiş olsun bebeğem.. kıyamm ben sana ..

  yat dinlen.ihlamur iç kendine gel cicim.

  sen bize lazımsın.. :)

  Cevapla
 2. :( Geçmiş olsun Tuğçegil, çabuk çabuk iyileşirsin umarım.

  Madem dondurma yiyemyorsun, o zaman seni sıcak çikolata, ballı süt ve aromalı kahve reyonumuza alalım ;)

  PS: Madem karamel ve kahve seviyorsun, Fabbri diye bir markanın karamel şurubu var, kahvene şeker koyma bundan koy; hafif yanık karamel tadı oluyor fena değil yani.

  Cevapla
 3. Bu işte giderek daha iyi oluyorsun… Benim blog’umda 150’den fazla yazı var, bir tanesi bile yataktan yazılmadı… ^o)

  PS: Bu kız “boğazım kaşınıyor, hasta oluyorum” derken koskoca bir milkshake’i mideye indirdi; ben olsam fazla acımazdım ona! :D (Acıyorum, o ayrı konu…)

  Neyse, yine de geçmiş olsun… Umarım çabuk iyileşirsin… :)

  Cevapla
 4. Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar iyileşiyorum yavaş yavaş :) Dün içtiğim tonlarca ilaçtan sonra iyileşmemem abuk olurdu zate :) Ayrıca Fabbri’yi deniym bari ilgimi çekti bak şimdi :) Ve Cem bu sözüm de sana: “Boynuz kulağı geçermiş” :P

  Cevapla
 5. :)
  Senin iyileşmen aslında biraz da moralle alakalı… Dün akşam ben de o kadar moral depolaması yapsam ben de iyileşirdim! :D (Sanki hastaymışım gibi konuştum, yok valla öyle bir şey…)

  (Eğer anlamadıysan, Breathing göndermeyi düşündüğün kişiden bahsediyordum… :) )

  Hadi bak tamamen iyileş sana dondurma ısmarlayacağım. :)

  Cevapla

Yorum yapın