“EVETTT!!! Denedim!!!…” üzerine 11 yorum

 1. Reklama suç atma, reklama suç atma! Senin o kurabiye canavarı beyninden nelerin geçtiğini biliyoruz biz… :P

  Sen gider bu kafayla dondurmacıya varırsın, sonra da “beni ne mühendisler, ne IT’ciler istedi de varmadım” dersin –ağzını şapırdata şapırdata!.. :P

  Cevapla
 2. Tamam, tamam. Sanırım bu konuda beni tanıyanları kandırmam zor. Ben zate ya dondurmacıya ya da pastacıya varıcam :P Ya da Akın’ın deyimiyle “brovni kralı” nı beklicem :Ç .

  Cevapla
 3. Amnaaaaaaaan ne hoss sen cözmüssün kızım işkencelerin en agırını bılıosun helal olsun ;) walla ne diim gecen Tophaneye gıderken aynı reklamı gordum bole bı sanat esrıne bakıyormuscasına baktım baktım baktım:) Aama ole bakmakla bısey olmuo e BesıktasımızIn da macını kacırıoz(itiraf ediyoruzz ılk gol kactı)o guzell resme bı elweda dedım ;ki buraya kadarmış yine beni buldu… kızım sana söz ılerde cok buyuk bı pastacı olcam gırısımlere başlıyorum:)reklamları da sana verdık mı tamamdır bu ıs:)Pek sevdiğim saglık kumkuması yogurtlu meyve salatama ayıp olmadan ama ;)

  Cevapla
 4. Bu Eti firmasının sırf Tuğççe’yi doyurmak ve mutlu edebilmek gibi bir amacı olabileceği yönündeki teorilerim her geçen gün gerçeğe bir adım daha yaklaşıyor (Lafı kısa kestim allahtan :) ) Bu gidişle senin önünü Browni Kralları da alamayacak ya, korkum ondandır :D

  Cevapla
 5. Ahaha aha ha. :D

  1) Site Akismet ile korunuyor, spam saldırıları yalan olur.
  2) Linux sisteme hangi virüsle saldıracakmışsın?
  3) Bundan etkilenecek olan Tuğçe olmaz, olan bana olur! :D
  4) Niye ciddiye aldım ben bunu? ^o)

  PS: Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş, her 4 günde bir yedeğini alıyorum veritabanı ve temanın… :) Bu sanırım açtığım 5. blog, o yüzden hazırlıklıyım… :)

  Cevapla
 6. Aytuu valla senin saldırılar düzenlemen Brovni nin ne kadar lezzetli olduğu gerçeğini değiştirmiyor :) Ama itiraf etmek gerekir ki tantuninin tadı ayrı :Ç yahu aşkolsun artık hiç tantuniciye götürmüyosun bizi. Nası da gizli sokardınız tantuniyi okula soğanlı soğanlı :Ç son sene ne yemek anılarımız var yahu. Umarım devamı gelir :)

  Cevapla
 7. E bizle geliyor ya…
  Yemeğe gittiğimizde “rejimdeyim” diye sadece bir tabak fasulye yiyip ardından koskoca Magnum’u mideye indiren sen değil miydin? :D Sizin odayı batırmak pahasına supangle yapan biz değil miydik? Hatta ve hatta supangle ağzına-burnuna bulaşmış bir şekilde poz veren de sen değil miydin? :P (O resmi de kaybettim! Eski telefonumla çöpe gitti…)

  Sen nerede olursan ol, o yemek anılarının devamı gelecek, kurtuluşun yok! :D

  Cevapla
 8. Yahu hala okunuyor mu bu Blog bilmemekteyim ama al bağalım sana bir yorum daha bu konuda Tığç Efendi!! Bu resimde direk kasap önünde etlere melül melül bakan bir kedi edası sezdim :D :D

  Cevapla
 9. Aferin sağa iyi sezmişin senden böyle bi sezgi beklemezdim hep yanlış sezersin çünki :P Hem sen sus bakiym pabucumun başkanı (bu da Burcu’dan) :Ç .

   

  Cevapla

Yorum yapın