Artık Fazla Olmaya Başladı!

Bugün son bir sene içinde aralıklı aralıklı gördüğüm Ediz Hun’lu rüyaların 4. veya 5.sini gördüm.

İlk gördüğümde yurttaydım. Ediz Hun benim babammış. Gerçek babam da bana gerçeği söylemediği için özür diliyordu. Ediz Hun’un meğerse birçok çocuğu varmış benim gibi. Sonra Ediz Hun yanıma gelip benim onun kızı olduğumu, artık hep yanımda olacağını, bana her konuda yardım edeceğini filan söylüyordu kal: Ben de ağlıyorum filan tam hatırlamıyorum gerçi. Eğer bu rüyaların “seri” haline geleceğini bilseydim uyanır uyanmaz bir yere yazardım ki unutmayayım :P Ama uyandığımda ilginç bir şekilde Ediz Hun’a aşıktım. Hatta bu aşkım hafifleyerek yaklaşık bir ay sürdü. Bir ayın sonunda gayet unutmuştum bu olayı.

Gel gelelim bu defter burada kapanmadı. İkinci rüyamı yine yurtta gördüm. Bu sefer Ediz Hun benim sevgilimdi, çok mutluyduk vs :Ç Ben artık bu rüyadan sonra bana mesaj filan mı vermeye çalışıyorlar diye düşünmeye başlamıştım :) İnternetten resimlerini, televizyondan filmlerini arar oldum. Hatta Hülya Koçyiğit’e, Filiz Akın’a, Türkan Şoray’a ve nicelerine sinir olma aşamasına bile geldim kal: .

Arada puslu birkaç tane rüya daha gördüm ama hatırlamıyorum onları. Vee… İşte bugün. Birkaç aydan beri Ediz Hun’la yollarımızı ayırmışken bugün yine rüyama girdi. Yahu ne yapmaya çalışıyor bu adam bilemiyorum ki?! :S Üstelik bilinçaltı desen o da değil; lakin Ediz Hun’a ilişkin hiçbirşey seyretmedim de düşünmedim de. Bugünkü rüyamda da annem doğumgünüm için Ediz Hun’u aramış ve kızının (ben oluyorum :P ) onun bir hayranı olduğunu ve kızının doğumgününde eve gelip gelemeyeceğini sormuş. O da geleceğini kesin bir dille söylemiş ama gelmemişmiş. Annem beni bu konuda mutlu edemediği için ağlıyor filan 8-)

Anlamadığım olay ise ben küçükken Ediz Hun’u hiç yakışıklı bulmazdım. Nasıl artist olmuş derdim. Ama şimdi ya onun erken doğduğunu ya da benim geç doğduğumu düşünüyorum :( Neden ben de ülkemin gençliği gibi Keremcem’e, Tarkan’a veya Ozan Güven’e aşık değilim de Ediz Hun’a aşığım? Acaba bundan önceki hayatımda onunla mı birlikteydim? Yoksa reenkarnasyon olayına inanma zamanı geldi mi? ^o)

Dipnot: Bu yazıyı “Saçmalama” kategorisine koyduğuma bakmayın, unutmayın ki her saçmalamanın altında bir gerçek yatar…

“Artık Fazla Olmaya Başladı!” üzerine 15 yorum

 1. sen de cok iyi biliyorsun kı bu konuda seni en iyi anlayabilecek kisi benım,hic alakası yokken(mesela ortaokuldaki sewgılı sınıf arkadaşımız icin gecerli bu:) ruyamda gördükten sonra bana olanları biliyorsun:S hayır ne mantıksız istir bu.yani ruyanda gordugun o degilki,yanı tamam o da,onları yasayan,o guzel davranısları yapan o degil,bizim bilincaltımız.ee,biz nıye bunu bile bile hala asık oluyoruz:(niyee!!onlar hala aynı dusuncesız ınsanlar oysakı,yanı haksız mıyım??

  Cevapla
 2. Evet gözde valla katılıyorum sana. Yani nerden tanırım ben Ediz Hun’u :) Hep de bizi bulur böyleleri :P Olsun canım bir gün rüyalarımızın erkeğiyle tanışacağız :)

  Cevapla
 3. Doğa’ya katılıyor, aşk hayatın için dua etmeye başlıyorum! :D

  Bu arada, aşık olamadığın için üzüldüğün aktörler/şarkıcılar da aslında pek iyi seçimler sayılmaz… Seni en yakın zamanda Kerr Smith, Joaquin Phoenix, -kişisel favorim #1- Joshua Jackson ve -kişisel favorim #2- Julian McMahon ile tanıştırmam lazım!

  Cevapla
 4. Bugün siteye girdiğimde tasarımın neden kaydığını (yazıtiplerinin daha doğrusu) araştırmaya başladım. Artık sitede o kadar uzun durdum ki, ilk okuduğumda gözüme çarpmayan bir şey kafamı kurcalamaya başladı…

  Dipnot: Bu yazıyı “Saçmalama” kategorisine koyduğuma bakmayın, unutmayın ki her saçmalamanın altında bir gerçek yatar…

  derken ne demek istedin? Yoksa… ^o)

  PS: Dizaynın kaymasının sorumlusu senmişsin; artık Word’de yazıp da buraya geçirmekten vazgeç yazılarını! :D

  Cevapla
 5. 1. Ben Word’den kopyalamıyorum, burada yazıyorum.
  2. “Unutmayın ki her saçmalamanın altında bir gerçek yatar” cümlesi bu yazıyı bir kere okuyacaklarda bıraktığı etkiyi bırakmak için yazılmıştır. Bu yazıyı defalarca okuyanlar senin gibi “Acaba ne demek istedi? Yoksa?” diye düşünebilir :)
  3. Sen “Ne demek istedin? Yoksa… ^o) demişsin ya, ben bile Allah Allah, acaba ne demek istemişim ki? Farkında olmadan derin bir laf mı ettim acaba diye düşünmeden edemedim :)
  4. 4 yok :Ç .

  Cevapla
 6. Hmmm.. Anlıyorum.. Tedavinize aynen devam edelim, haplarınızı kullanmayı da aman ihmal etmeyin :) Bilimselliği bi kenara bırakacak olursak şöyle diyebilirim: “Hayırdır inşallah… Bi işaret falan olabilir” ;) Hem belki o da seni görmüştür rüyasında?.. :)

  Cevapla
 7. Hmm.. Anlıyorum.. Tedavinize aynen devam edelim, haplarınızı almayı da aman ihmal etmeyin :) Dur tam sana göre bi yorum yapayım: “Aaa haayırdır inşallah! Bu bi işaret olmasın?” ;) Bakalım Ediz Hun da rüyasında seni gördüğünü açıklarsa işler o zaman karışır işte :)

  Cevapla
 8. Teknik bir arıza dolayısıyla ilk gönderdiğiniz yazıyı yayınlayamadığımızı sanmıştık ve ikincisini göndermenizi istemiştik. Tebrik ediyoruz ki hafızanız bu kadar kuvvetliymiş Akın Bey. Hemen hemen aynısını yazarak bir kere daha kanıtladınız kendinizi. Bunu Rojda’ya söylemeliyiz. Rojdaaaa!!! :Ç .

  Cevapla
 9. Bu kadar çok Türk filmi izlemeyeceksin bu biirr…

  Rüyalarına da bu kadar fazla takılma, o ak sakallı dede vardı bir de hani yohk 3. sınıfta hayatının cart curt falan filan, vakit kaybetme ona bir şans ver…

  Cevapla
 10. Sevgili INSAN,
  Sana anlattığım rüyam bir kulağından girip diğerinden çıkmış anlaşılan nerden çıktı yahu ak sakallı dede :Ç Sarı saçlı mavi gözlü böyle nur yüzlü melek gibi bi kız olacaktı o :Ç Beni ne kadar iyi dinlediğini anlamış olduk. Senin deyiminle “Anladım ben anladım.”

  Cevapla
 11. Ne rüya bea! =)

  Bende rüyamda Avril’i filan gormek istiyorum ama nafile, gerci senin isteteğinin dışında gelişen bir olay belki o beyenmediğin dönemde gerçekten beyenememişsindir. Bilinç altı bi olay heralde, yinede sen haline şükret hem bilinç altım hem üstümü dolduruyom “Sarı saçlı mavi gözlü böyle nur yüzlü melek gibi bi kız” larla ama yok goremiyoz işte.

  Pek alakasız durucam ama olsun ;), gezinirken gördüm öle gecip giderken bi Selam’da ben veriyim dedim.

  Cevapla

Yorum yapın